Kiütéssel lett teljes a fieszta: öltözőben énekelve ünnepelte bajnoki címét a Nagyszénás

Csak az utolsó fordulóban dőlt el a megyehárom Déli csoportjának első helye.

Gyorsan szeretnél értesülni a Békésfoci híreiről?
Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

„Egy ilyen meccs után sok okosságot nem lehet írni, de rögzítsük a tényeket: a Nagyszénás SE felnőtt futballcsapata az egész szezonhoz méltó módon, gálázva zárta le a 2016-2017-es kiírást. Simonék már a kezdő sípszótól igyekeztek egyértelművé tenni, hogy más kimenetel nem születhet, ennek megfelelően letolták amennyire csak lehetett, letolták a pályáról a hazai, medgyesbodzási alakulatot. A végeredmény 9-0 a javunkra 4-0-s félidő után, érdekesség, hogy a legszebb gólt csereként beálló kapusunk, Plesovszki Pál szerezte egy vinklibe küldött büntetővel. Véget ért tehát az idény, amit hihetetlen módon, egy darab pontvesztéssel (egy utolsó utáni perces vereséggel) sikerült lehozni - bajnoknak lenni mindig, mindenhol nagy dolog, de a nagy ellenfél és az ezzel együtt jelen lévő nyomás miatt csak még édesebb a siker” – írja az OMTK-vel egész évben nagy versenyt futó nagyszénásiak Facebook-oldala. A Nagyszénás a következő szezont már a megyekettőben kezdi.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.